Rudník 407, 54 372, Trutnov

2. třída – Hana Filipčíková

Vážení rodiče,

zdravím Vás v letošním školním roce. Věřím, že spolu budeme vycházet stejně dobře jako v minulosti. Prosím, neváhejte mne kontaktovat vždy, když se budete chtít se mnou o něčem poradit. Těším se na přátelskou spolupráci.

Hana Filipčíková

11.3.2019

Vážení rodiče,

čas pádí jako o závod a tak se nám zase blíží plavecký výcvik .

Bude probíhat v termínu od 27.3.2019 do 12.6.2019 – vždy ve středu. Letos využijeme bazén v Nové Pace, kde je voda slaná.

Odjezd od školy (27.3.2019) v 7,45 hodin. Na opozdilce nemůžeme čekat.

Cena výcviku je 500,- Kč. Doporučuji využít příspěvek od zdr. pojišťoven.

Dnes jsme si ve škole rozdali tištěné informace. Vyplňte prosím, přihlášku a odevzdejte mi ji do 15.3.2019.

Maminky, děkuji za zájem o naše vystoupení, dodání záclon a výrobu kostýmů. Sukně i fiží jsou úžasné. Moc si vážím každé pomoci. MOC DĚKUJI :-).

18.2.2019

Milé maminky,

začínáme nacvičovat taneček do pohádky “O POPELCE”. Potřebujeme našít dětem kostýmy. Holčičkám dlouhé sukně ze záclony a

chlapcům fiží, rovněž ze záclony.

Takže, pokud máte doma záclonu, kterou již nepotřebujete, protože máte na oknech jinou a lepší, budu za tu starší moc ráda. Také budu moc vděčná za pomoc při šití. Jistě jsou některé maminky šikovné, ochotné a rády nám s tvořením kostýmů pomohou.

Těším se na Váš zájem. Hana F. 🙂

.