Vážení rodiče,

zdravím Vás v letošním školním roce. Věřím, že spolu budeme vycházet stejně dobře jako v minulosti. Prosím, neváhejte mne kontaktovat vždy, když se budete chtít se mnou o něčem poradit. Těším se na přátelskou spolupráci.

21.10.2018

Připomínám, že pracovní sešity ještě některé děti nemají zaplacené. Termín je do konce října.  V listopadu se bude platit SRPŠ, ať toho nemáte moc k placení.

Již je  naplánovaný termín  VÁNOČNÍHO SETKÁNÍ. Bude to čtvrtek 13.12.2018.

10.12.2018 můžeme dětem nabídnout dopolední tvoření s pracovnicemi výtvarné dílny Bosorka z Janských Lázní. Děti dostanou nabídku ze tří dílniček (malování na keramické  zvonečky, výroba diáře a  lapače snů). Cena materiálu, barev a odborného vedení je 100,- Kč za jedno dítě. Akce se bude konat, pokud se přihlásí dostatečný počet dětí.

Prosím, sdělte mi zájem – nezájem v úkolníčku.

Děkuji a přeji hezký zbytek víkendu.

Vážení rodiče,

prosím, pozorně si pročtěte školní řád, který je umístěn na stránkách školy.

Děkuji za podpis v žákovské knížce, kterým jste potvrdili seznámení se s obsahem školního řádu.

14.9.2018

Zdravím všechny rodiče,

děkuji, že jste se seznámili se školním řádem a jeho přečtení jste potvrdili podpisem v žákovské knížce. Dnes jsem dětem předala platbu za sešity. Prosím o zaplacení do konce října.

Ve třídě s dětmi stále opakujeme učivo prvního ročníku. Jde nám to ale těžko. Některé děti se po prázdninách vrátily lenivé a velmi nepozorné. Začala jsem školní rok trochu přísněji, než loni. Jsme již druháci a je potřeba být trochu samostatnější a také rychlejší. Jen zápis do úkolníčku některým dětem trvá 20 minut, z toho polovinu času tráví koukáním po třídě. Neustále je musím pobízet k práci. Prosím, dohlédněte každý den na přípravu batohu. Děti nosí do školy učebnice, které ten den nepotřebují a zbytečně zatěžují páteř. Nemyslím, že máte dětem batoh připravovat, pouze kontrolovat.  Buďme všichni trpělivě důslední. Vždyť je to pro dobro Vašich dětí :-).

Přeji Vám hezký a pohodový víkend.

Comments are closed.