2. třída

Vážení rodiče,

zdravím Vás v letošním školním roce. Věřím, že spolu budeme vycházet stejně dobře jako v minulosti. Prosím, neváhejte mne kontaktovat vždy, když se budete chtít se mnou o něčem poradit. Těším se na přátelskou spolupráci.

Hana Filipčíková

První týden 

POUČENÍ DĚTÍ – ŠKOLNÍ ŘÁD, BEZPEČNOST

Rozdávání učebnic a pracovních sešitů, organizační záležitosti, opakování učiva z 1. ročníku.

Vážení rodiče, 

prosím, pozorně si pročtěte školní řád, který je umístěn na stránkách školy. 

Děkuji za podpis v žákovské knížce, kterým jste potvrdili seznámení se s obsahem školního řádu.

14.9.2018

Zdravím všechny rodiče,

děkuji, že jste se seznámili se školním řádem a jeho přečtení jste potvrdili podpisem v žákovské knížce. Dnes jsem dětem předala platbu za sešity. Prosím o zaplacení do konce října.

Ve třídě s dětmi stále opakujeme učivo prvního ročníku. Jde nám to ale těžko. Některé děti se po prázdninách vrátily lenivé a velmi nepozorné. Začala jsem školní rok trochu přísněji, než loni. Jsme již druháci a je potřeba být trochu samostatnější a také rychlejší. Jen zápis do úkolníčku některým dětem trvá 20 minut, z toho polovinu času tráví koukáním po třídě. Neustále je musím pobízet k práci. Prosím, dohlédněte každý den na přípravu batohu. Děti nosí do školy učebnice, které ten den nepotřebují a zbytečně zatěžují páteř. Nemyslím, že máte dětem batoh připravovat, pouze kontrolovat.  Buďme všichni trpělivě důslední. Vždyť je to pro dobro Vašich dětí :-) .

Přeji Vám hezký a pohodový víkend.

Hana Filipčíková

 

 

Comments are closed.