3. třída

Zazvonil zvonec… a 3. třídy je konec…

Chtěla bych moc poděkovat za milé dárečky, které mi byly věnovány. Doufám, že i děti byly s ukončením spokojené, věřím a doufám že ano.

Děkuji moc za společnou spolupráci, toleranci a vzájemné porozumění. Konec tohoto roku byl velmi hektický, ale zvládli jsme to. Přeji dětěm a i vám rodičům mnoho trpělivosti, pochopení a hlavně lásky :) , to je právě to, co přispívá ke spokojenosti všech, hlavně dětí :) .

Ač byla třída velmi temperamentní a hlučná, musím říci, že loučení bylo velmi náročné. Na začátku března 2017 jsem stála před touto třídou, hozena do vody v rozpacích, jak to všechno zvládnu, co nastane a jak vše bude a stejně tak se musely cítit i děti. Myslím si, že jsme si ale po pár týdnech najeli na společnou cestu, kterou jsme zvládli a i s překážkami jsme ji zdolali. Věřím v to, že kus práce a ještě větší kus srdíčka jsem v této třídě zanechala.

Přeji všem hodně odpočinku, sluníčka a společných zážitků.

Děkuji za TOLIK důležitou spolupráci s rodiči :-) .

Bára Jin.

 

Legrace musí být, i když nám do smíchu není :-)

Závěrečné společné selfie :-D (jak říkají s oblibou děti)

Loučení proběhlo i s naší oblíbenou spolužačkou Sofinkou (přejeme hodně štěstí a úspěchů, „když se Ti na škole nebude líbit, můžeš se k nám vrátit :) “)

Comments are closed.