Rudník 407, 543 72, Rudník
Tel.: 499 440 121, 725 020 704
ŠDŠKŠJ

5. ročník Vánočního turnaje ve stolním tenise

Za pomoci žáků 8. a 9. třídy byl uspořádán na naší škole již 5. ročník Vánočního turnaje ve stolním tenise. Zapsaní účastníci turnaje si vylosovali pořadí i své soupeře ve dvou kategoriích – 4.-7. třída a 8. a 9. třída. Pro veliký počet účastníků se hrálo na jeden set, jen finále se odehrálo ve dvou a případně třech setech. V nižší kategorii zvítězil Jakub Nohejl a ve starších žácích si pomyslnou palmu vítězství odnesl Patrik Rodr. Vítězové byli odměněni malými dárky, ale i z ohlasu ostatních jsme se dozvěděli, že žáci nestartovali kvůli odměnám, ale ze zájmu o tento sport samotný. Poděkování patří starším žákům za pomoc při organizaci turnaje a všem účastníkům za příkladné chování při turnaji. Všichni už se těšíme na 6. ročník turnaje.