Klicperovo divadlo

Ve středu 5. prosince jsme opět zavítali do předvánočního Hradce. Naším cílem bylo již tradičně Klicperovo divadlo a letošní nová hra s názvem Klášterní ulice aneb To je vražda, hopsala. Bylo to komediální představení a my jsme se skutečně bavili od začátku do konce. Reakce dětí mě velmi potěšily, jelikož byli všichni z představení nadšeni, velcí, ale i malí. Všichni by rádi jeli do divadla brzy znovu. To jim ráda vyplním, jelikož si to za vzorné chování také zaslouží.

Druhou část našich výprav za kulturou vždy tvoří „rozchod“ ve Futuru, což si vždycky všichni také velmi užijí. Je to taková odměna za vzorné chování v divadle. I tentokrát si to všichni zasloužili. Ve vánočně vyzdobeném obchodním centru si každý našel to svoje – dobré jídlo ve fast foodu, nákup vánočních dárků, nasávání vánoční atmosféry.

Tak si to shrňme: skvělé představení, předvánoční Futurum, dobrá nálada, hodní a vzorní žáci (překvapivě i šesťáci)  Byl to bezvadný den!

Mgr. Lucie Švábová