Klicperovo divadlo

Jsem ráda, že mohu říci, že nás čeká další divadelní představení, tentokrát předvánoční, v našem oblíbeném Klicperově divadle. Naplánovala jsem ho pro naše žáky na středu 5. prosince. Žáci 6. – 9. třídy, kteří se ještě nepřihlásili na adventní výlet do Drážďan, si ke mně mohou přijít pro lísteček s bližšími informacemi a návratkou.

Tentokrát nás čeká povedené komediální představení s detektivní zápletkou s názvem Klášterní ulice aneb To je vražda, hopsala! Bylo secvičeno k příležitosti stoletého výročí ČSR a nabídne nám pohled do nevšedního dne všedního života jednoho spořádaného měšťana v roce 1918 a 2018.

Po kulturním zážitku nás jako vždy čeká procházka do OC Futurum a následný „rozchod“, na který se děti vždy velmi těší a za slušné chování v divadle si ho i zaslouží. Těším se na další příjemný den strávený s našimi žáky, projednou zase mimo školní lavice J

Mgr. Lucie Švábová