Sběr ve školním roce 2018-2019

I letošní školní rok pokračuje na naší škole shromažďování a třídění sběru, které má v naší škole již dlouholetou tradici. Škola tím vede své žáky k odpovědnosti a ochraně životního prostředí a samozřejmě i získává nemalé finanční prostředky, které jsou využívány na financování kulturních a sportovních akcí, či školních výletů. Dostane se i na ceny pro nejlepší sběrače.
V tomto školním roce budeme opět vybírat starý papír, který je nutno svázat do balíků nebo krabic a tyto zvážit. Není třeba třídit zvlášť kartony a novinový papír. Dále mohou děti nosit hliník a uzávěry z PET lahví, rovněž hliník je třeba předem zvážit. Sběr mohou děti nosit do školy každý den, v případě většího množství papíru, mohou tento rodiče přivézt o velké přestávce a složit jej ve vestibulu vpravo od vchodu.
Pro 7 nejlepších sběračů papíru a 3 nejlepší sběrače hliníku jsou připraveny hodnotné ceny. Odměněny budou i 3 nejlepší třídy za všechny kategorie.
V. Tremer