Strašidelný týden a dušičkový výlet ve školní družině

Oslavy našeho oblíbeného halloweenského svátku jsme začali výrobou strašidýlek a strašidelných závěsů. Nechybělo ani tradiční dlabání dýní a ranní strašení. Ve středu 31.10. děti měly přijít ve strašidelných maskách. Bohužel jich přišlo velmi málo, zřejmě přes prázdniny na kostým zapomněly. Na dušičkový výlet ale již nikdo nezapomněl, tak jsme se v pátek 2.11. vypravili směr Zoo ve Dvoře Králové nad Labem. Po příjezdu a nezbytné svačině se děti hned s vervou vrhly na dlabání dýní. Po té se se svým dílem vyfotily a dýně odborně naaranžovaly k ostatním. Počasí nám přálo, takže jsme viděli plno zvířat v ohradách a mohli jsme se zájmem pozorovat jejich chování. Děti byly nadšené úplně ze všeho. Ze strašidelné výzdoby Zoo, ze zvířat, z prolízaček a samozřejmě především z nákupu suvenýrů, sladkostí, pamětních mincí, pohledů a fotografií. Výlet jsme si všichni užili a již se těšíme na další výletové setkání. /Fotografie najdete v naší fotogalerii/.

This entry was posted in Neza. Bookmark the permalink.

Comments are closed.