Přednáška o výrobě v továrně Emco

Pondělní odpoledne 14. května nás navštívil tatínak Thei Doležalové, aby nás seznámil se svou zajímavou profesí.  Pracuje totiž v továrně Emco v Litoměřicích. A to nás velmi zajímalo, neboť se tam vyrábí samé dobroty z ovesných vloček, ovoce a ořechů -,,mysli”. Nejraději bychom se do továrny vypravili osobně, ale bohužel to nebylo možné. Pan Doležal měl připravená videa přímo z provozu na výrobu ,,mysli”, takže jsme si připadali jako přímý účastníci exkurze v této továrně. Ke všemu nám podal odborný výklad a odpověděl na všetečné otázky dětí. Děti na závěr dostaly ochutnávku ,,mysli” tyčinek. Panu Doležalovi děkujeme za příjemné odpoledne a získání nových poznatků.  /Fotky jsou v naší fotogalerii./

This entry was posted in Neza. Bookmark the permalink.

Comments are closed.