Zábavné dopravní odpoledne

V pondělí 23.4. se školní zahrada na chvíli proměnila na silnici s přechodem. Děti mají během dne kroužky, proto jsme nemohli vyrazit na skutečnou vozovku. Nejprve jsme si povídali o pravidlech silničního provozu, řekli jsme si jak se jako chodci máme chovat, seznámili jsme se s nejdůležitějšími dopravními značkami. Po vzrušené besedě některé děti sedly na traktůrky a formuly a jezdily po vytýčené trase. Ostatní děti si zahrály na chodce.  Hra se dětem moc líbila a přinesla mnoho veselých situací. Po té jsme diskutovali o nebezpečí autonehody a první pomoci při ní. Děti si také zkusily vzájemně se obvazovat. Odpoledne jsme si užili. Zažili a poznali jsme nové věci a již se těšíme až společně vyrazíme do skutečného silničního provozu.

This entry was posted in Neza. Bookmark the permalink.

Comments are closed.