Družinový tábor

Tento rok se družinový tábor konal pouze tři dny a to proto, že dny 5.7. a 6.7. jsou vyhlášeny státními svátky. V pondělí se děti podle libosti rozdělily do skupin, zvolily si svůj název, vedoucího a vytvořily příznačný plakát. Tento den byl také ve znamení  pohybových her. Nechyběla ani vycházka a oblíbený terčíkový závod. V úterý jsme se vypravili na celodenní výlet do Milovic do zábavného centra Mirakulum. Tam byly naše děti ve svém živlu. Čekaly je různé trampolíny, prolézačky, podzemní chodby i zábavný pořad. Největší ovace ovšem sklidil vodní svět, kde se děti náležitě vyřádily. Po dvoudenní pomlce jsme se těšili opět do vody, ale počasí bylo nemilosrdné. Častý déšť nám zhatil plány. Vypravili jsme se tedy na rudnický zámek podívat se na koníky. Po prohlídce stájí se děti, které měly zájem,  povozily na poníkovi. Po procházce nám vyhládlo, proto jsme si uvařili    společnými silami buřtguláš. Opékat na ohni se opravdu nedalo, jiná varianta tedy nebyla možná. Konec tábora jsme zakončili společenskými  hrami. Tábor se nám vydařil a všichni se již těšíme na další společné chvíle po prázdninách. Fotky najdete opět v naší fotogalerii.