Dušičkový výlet na zámek a hrad Staré hrady

V letošním školním roce jsme svátek duchů, čili Dušičky, oslavili výletem za pohádkovými bytostmi. Vypravili jsme se na hrad a zámek Staré hrady, kde nás přivítali skřítkové, draci, čerti, čarodejnice i vodníci. Navštívili jsme hradní sklepení. Zde se ukrývalo vodní a ledové království a samozřejmě peklo. Průvodkyní nám byla krásná čertice. Pak nás čekala strašidelná půda, za doprovodu hodné čarodejnice. Ta nám poskytla i podrobné školení, jak správně lítat na koštěti. Po té se děti proběhly po nádvoří a společně jsme navštívili  zdejší zvěřinec.  Nechyběl ani oblíbený nákup suvenýrů. Výlet se velmi vydařil, počasí nám opět přálo a děti byly velmi hodné. Fotky z akce najdete jako vždy v naší fotogalerii.