PIRÁTSKÁ ZKOUŠKA, HONBA ZA POKLADEM

PIRÁTSKÁ ZKOUŠKA A HONBA ZA POKLADEM

Ve středu 26. května si studentka Denisa, která byla ve školní družině na praxi, připravila pro děti zábavné odpoledne. Děti se proměnily v piráty, ovšem nebylo to tak jednoduché. Nejprve musely složit pirátské zkoušky. Malí piráti se rozdělili do dvojic a přesunuli se na školní pozemek, kde byla rozmístěna stanoviště, na kterých děti plnily různé úkoly. Např. proplést se mezi provazy, najít znaky pirátů, přejít přes úzkou lávku, hledání drahokamů, lovení mušlí. Po splnění zkoušek byly pasovány na piráty. Poté dostaly indicie v podobě nafocených obrázků a vydaly se hledat poklad, který našly ukrytý v nedalekém lesíku. Na závěr byli vyhlášeni nejlepší a nejrychlejší piráti a všichni se společně pustili do sladkého pokladu. Odpoledne jsme si báječně užili.

Lenka Kollárová, Petra Sekerková