DRAKIÁDA

Je nedělní odpoledne, slunce svítí, vítr fouká tak akorát, co více si přát k pouštění draků. Už po jedenácté jsme se sešli před školkou, abychom společně vyrazili na louku k lesu vyzkoušet naše draky.
Sešlo se nás letos rekordně. Draci se předháněli nejen tvary a barvami, ale i tím, který vyletí výš. Barevná příroda, krásné počasí a rozzářené tváře dětí určitě přispěly i k dobré náladě všech dospěláků. Tradičně nechyběla ani sladká odměna pro děti a překrásně malované kamínky od naší fotografky Andělky.
Jak jinak zakončit bezva odpoledne než posledním společným opékáním buřtíků na školní zahradě.
Věřím, že na krásné podzimní odpoledne, které jsme společně prožili budete s úsměvem vzpomínat, až nám podzim ukáže i svou nevlídnou tvář.

This entry was posted in Neza. Bookmark the permalink.

Comments are closed.