CO PŘINESL ŘÍJEN

Říjen nám ukázal všechny své tváře. Pestré barvy a podzimní plody se nám střídavě ukazovaly ozářené sluníčkem, smáčené deštěm nebo je přikryla bílá mlha.
Tradiční DRAKIÁDA (už 10. ročník) se letos vydařila. Počasí nám přálo, vítr na draky byl tak akorát, takže sobotní odpoledne 14.10. se všem zúčastněným líbilo. Děti si odnesly dračí medaile, dobrůtky a kdo chtěl si nakonec i opekl možná poslední letošní buřtík.
1. listopadu jsme odstartovali oblíbenou sportovní školičku. Letošní heslo zní: DOSKÁKEJ SI PRO SVOU MEDAILI. Již první lekce ukázala, že cvičení s našimi oblíbenými trenéry bude zase bezva. Věřím, že všechny přihlášené děti si lekce sportovní školičky užijí a naučí se nové pohybové dovednosti.

This entry was posted in Neza. Bookmark the permalink.

Comments are closed.