SLUNÍČKA NA VÝLETĚ

Konečně jsme se dočkaly výletu i my děti od Sluníček. S batůžky a dobrou náladou jsme vyrazili všichni na autobus do Mladých Buků. Cílem naší cesty byl areál BALDŮV SVĚT.
Nejprve jsme si prohlédli všechny atrakce a pak se s chutí pustili do dovádění. Sluníčko hřálo zvesela, takže nejvíce času děti věnovaly vodnímu světu. Vodní mlýnky fontánky, jezírko a to vše fungovalo, jak si děti nastavily. Vyzkoušet bylo nutno i jiné radovánky. Nafukovací housenka, zábavný hrad, trampolíny, lanovka, ale třeba i návštěva ve výběhu s kozičkami bylo moc prima.
Z tohoto kouzelného dětského světa se nám ani nechtělo. Autobus ale nečeká, tak ještě zamávat Baldovu světu a zpátky do školy. Bylo tu moc prima, takže určitě zase brzy přijedeme.

This entry was posted in Neza. Bookmark the permalink.

Comments are closed.