PODZIM V MATEŘSKÉ ŠKOLE

Podzim jsme si v naší školce moc užili. Nové děti se velice brzy skamarádily s ostatními a překrásné slunečné počasí v září nám umožnilo velkou část dne trávit v přírodě. Děti si užívaly i novou průlezku na zahradě, která tu po prázdninách čekala jako překvapení.
Také na kulturní představení byl podzim bohatý. Navštívil nás náš známý Kašpárek Nazdárek z divadla Úsměv s pohádkou Kouzelné slůvko a loutkové divadlo Pernštejn s pohádkou Jejda, strašidýlka.
Jak se začal podzim opravdu ujímat vlády, mohly se děti prakticky seznamovat s jeho barvami, plody i proměnlivostmi počasí. Jen vítr si s námi při drakiádě zahrál maličko na schovávanou, ale přesto jsme si všichni společně s rodiči tuto sobotu moc užili.